O firmie

Elektryczne urządzenia górnicze w Lubinie

Serdecznie witamy wszystkich Państwa na naszej witrynie internetowej. Z przyjemnością prezentujemy profil działalności naszej firmy, pełną ofertę oraz inne dane.

Alfa Remont – elektryczne wyroby dla górnictwa

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ALFA Remont specjalizuje się w produkcji i sprzedaży elektrycznych urządzeń dla górnictwa. Od wielu lat jesteśmy związani z przemysłem górniczym.

Wszechstronna wiedza oraz bogate doświadczenie pozwalają nam oferować Państwu pełną gamę produktów najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia zasilające, sterujące, urządzenia do optycznej sygnalizacji ruchu, a także aparatura do ochrony sieci trakcyjnych.

Produkujemy m.in.:

• rozdzielnie przodkowe

• elementy sygnalizacji

• łączniki uziemiające


• adaptery zabezpieczające

• zestawy pompowe i wentylatorowe

• zasilacze do elektronarzędzi górniczych

• inne elektryczne urządzenia dla górnictwa i osprzęt górniczy

 

Jesteśmy znaną i cenioną firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży urządzeń wykorzystywanych w elektryce górniczej. Od 2005 roku w naszym przedsiębiorstwie funkcjonuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001. Wdrożenie tego systemu pozwala nam utrzymywać wysoki poziom usług.

Rozruszniki stycznikowe, łączniki manewrowe, zasilacze

Oferujemy Państwu niezawodny sprzęt, który jest niezbędny podczas wykonywania prac górniczych. Produkowane przez nas rozruszniki stycznikowe i zasilacze górnicze wykorzystuje się do zasilania maszyn pracujących w zakładach górniczych. Oferowane przez nas elektryczne urządzenia górnicze w znacznym stopniu ułatwiają sterowanie różnego typu maszynami.

Produkowana przez nas aparatura górnicza wyposażona jest w zabezpieczenia od skutków zwarć i przeciążeń. Dzięki niej praca w zakładach górniczych staje się dużo bezpieczniejsza.

Zależy nam na tym, by oferować Państwu funkcjonalny sprzęt o wysokim standardzie. Każdy z produktów dostępnych w naszej ofercie spełnia wymagane normy, posiada atesty i certyfikaty wystawione przez niezależne ośrodki atestacji.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm na każdym etapie naszej współpracy z klientem. Naszymi największymi atutami są:

– wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami

– otwarcie na każdego klienta oraz niestandardowe, indywidualne podejście do zleceń

– wysoka precyzja w działaniu oraz projektowaniu urządzeń dla górnictwa

– dogodne warunki współpracy, szereg rabatów oraz zniżek dla stałych klientów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Starter